Author: 9***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 上手非常得好上手也不需要用到太多電池只需要插頭插下去就可以用了
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$216
| Material | ABS |
| Occasion | SPA |
| Color | White |
| Type | Nail Lamps |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Wall Plug |
| 高度 | 19.9 cm |
| 長度 | 8.4 cm |
| 寬度 | 15.6 cm |
| SKU | sb2312227316618609 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 3045024 people said the quality is very good!
Author: 9***f
Date:
Review: 上手非常得好上手也不需要用到太多電池只需要插頭插下去就可以用了
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: l***_
Date:
Review: 實品跟圖片一樣🥳🫶🉑💓
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 霏***雪
Date:
Review: 商品優質,出貨迅速!是購物的最佳選擇
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***s
Date:
Review: 出貨速度快,商品也良好,謝謝!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.